Zostaw swój numer* a nasi konsultanci oddzwonią do Ciebie w pierwszej kolejności.

Pamiętaj, że pracujemy:
poniedziałek - piątek: od 8 do 17
sobota: od 8 do 14

* oddzwaniamy tylko na numery zarejestrowane w Polsceimię i nazwisko*
numer telefonu*
temat rozmowy*

      

O nas

Dlaczego warto wybrać zrobić zakupy na Dekordia.pl?

 

Przemawiają za nami liczby: 10 lat historii i prawie 10000 pozytywnych opinii na największych polskich serwisach opiniujących sklepy internetowe. Ponad 43 500 produktów w ofercie.

 

Szeroka oferta i ciekawy asortyment: W swojej ofercie posiadamy wiele ciekawych i oryginalnych produktów renomowanych producentów z Polski i z zagranicy. Tysiące wzorów płytek ceramicznych, wybór najlepszej ceramiki, mebli łazienkowych, armatury oraz panele, tapety i elementy wyposażenia wnętrz.

 

Konkurencyjne ceny i wysoka jakość obsługi: Zapewniamy naszym Klientom dostęp do towarów I gatunku w preferencyjnych cenach. Dbamy o to, by ceny produktów były atrakcyjne jednocześnie utrzymująć obsługę na najwyższym poziomie w czasie zakupów oraz po ich dokonaniu.

 

Zaufanie Klientów: Dekordia cieszy się bardzo dużym zaufaniem na rynku. Potwierdza to blisko 10 000 pozytywnych opinii zamieszczonych przez naszych Klientów w największych polskich serwisach opiniujących sklepy internetowe. Każda opinia jest dla nas cenna.

 

Możliwość obejrzenia płytek przed zakupem: Wiemy, że czasem może być trudno podjąć decyzję o wyborze płytek oglądając jedynie zdjęcia na monitorze. U nas mogą Państwo zobaczyć płytki przed zakupem zamawiając Wzornik Płytek z kilkoma wybranymi przez Państwa płytkami lub odwiedzić nas w salonie stacjonarnym i obejrzeć płytki hiszpańskich i włoskich producentów.

 

Szybka dostawa lub odbiór osobisty: Korzystamy z usług sprawdzonych firm spedycyjnych, które mają doświadczenie w transporcie dużych i delikatnych przesyłek. Dzięki temu mamy pewność, że dotrą do Klientów w całości. Przygotowaliśmy również specjalne promocje - transport w cenie 0,00 PLN. Możliwy jest również odbiór osobisty niektórych pozycji.

 

Galerie, inspiracje i projekty online: U nas każdy użytkownik znajdzie setki inspiracji - przykłady pomieszczeń urządzonych przez naszych użytkowników, największą bazę zdjęć z aranżacjami producentów spośród wszystkich sklepów sprzedających płytki ceramiczne oraz ofertę projektowania domu on-line przez naszą projektantkę.

 

Konkursy dla Klientów: Jako jedyni w branży prowadzimy regularnie konkursy dla naszych użytkowników i rozdajemy atrakcyjne nagrody. Przez pół roku rozdaliśmy laureatom nagrody o wartości powyżej 33 000 PLN.