Zostaw swój numer* a nasi konsultanci oddzwonią do Ciebie w pierwszej kolejności.

Pamiętaj, że pracujemy:
poniedziałek - piątek: od 8 do 17
sobota: od 8 do 14

* oddzwaniamy tylko na numery zarejestrowane w Polsceimię i nazwisko*
numer telefonu*
temat rozmowy*

      

Projektujemy łazienki

Podejmują Państwo decyzję o remoncie łazienki, przeglądają Państwo magazyny wnętrzarskie, strony internetowe, oferty sklepów z materiałami wykończeniowymi. Po chwili już Państwo wiedzą, która wanna jest najładniejsza, jaką umywalkę chcieliby Państwo mieć w łazience, a także, które płytki podłogowe i ścienne.

I tu zaczynają się pojawiać wątpliwości. Czy te wszystkie produkty będą ze sobą współgrały? Czy to dobre rozwiązanie do Państwa łazienki? Jeśli na co dzień nie zajmujemy się kreowaniem przestrzeni, to bardzo trudno jest sobie wyobrazić efekt finalny, patrząc na poszczególne produkty.

Łazienka powinna być zarówno ładna, jak i funkcjonalna. Powinna mieć wystarczającą ilość miejsca na kosmetyki i detergenty, miejsce na kosz z brudnymi ubraniami, możliwość wysuszenia ręczników i powinna spełniać wiele innych warunków, które sprawią, że wszystkim domownikom będzie się miło z niej korzystało.

Dekordia.pl wychodzi naprzeciw potrzebom swoich Klientów. Na jednej stronie mogą Państwo skorzystać z usługi projektowania, a także wybierać spośród bogatej oferty produktów, które pozwolą odmienić Państwa łazienkę nie do poznania.

Nasza projektantka doradzi Państwu, pomoże dobrać produkty, które będą zgodne z Państwa oczekiwaniami estetycznymi oraz finansowymi i przedstawi wizualizację pomieszczenia. Projekty łazienek powstają w profesjonalnym programie do projektowania wnętrz 3D, Cad Decor 2.0.

 

 

 


MAGDALENA SŁOWIKOWSKA

projektant łazienek

 

 

 

 

 

Galeria wybranych projektów łazienek

(proszę kliknąć na zdjęcie w celu powiększenia)
 

Projekt łazienki Projekt łazienki
Projekt łazienki Projekt łazienki Projekt łazienki
Projekt łazienki Projekt łazienki Projekt łazienki
Projekt łazienki Projekt łazienki Projekt łazienki
Projekt łazienki Projekt łazienki Projekt łazienki

 

Jak zamówić usługę projektową?

To proste! Wystarczy wysłać e-mail na adres:

projekty@dekordia.pl

W mailu należy umieścić następujące informacje:

RZUT ŁAZIENKI z góry z zaznaczonymi przyłączami. Poniżej przedstawiamy przykładowe rzuty. Projekty mogą być oczywiście odręczne, ale ważne dla nas jest, aby jak najdokładniej przedstawiały pomieszczenie:

WYMIARY: wysokość, szerokość i długość pomieszczenia, wymiar oraz głębokość osadzenia okien i drzwi, wysokość od okna do podłogi oraz wymiary wszelkich wcięć,

PREFERENCJE I SUGESTIE: jeśli już Państwo wiedzą, co się Państwu podoba, prosimy o informacje - np. które płytki powinny zostać uwzględnione na projekcie, jaka kolorystyka Państwu najbardziej odpowiada, jaki styl (klasyczny, nowoczesny, retro). Mogą Państwo też wysłać przykładowe zdjęcia aranżacji oraz informację, w jakiej kwocie chcieliby Państwo się zmieścić remontując łazienkę.

Cena brutto usługi wynosi:

300 zł

Po przesłaniu nam wszystkich niezbędnych informacji oraz po zaksięgowaniu wpłaty, czas oczekiwania na projekt wynosi 3 dni robocze. Gdy zaakceptują Państwo projekt, otrzymają Państwo również specyfikację zawierającą informacje o ilości poszczególnych produktów potrzebnych do realizacji projektu. Na życzenie klienta w projekcie dokonujemy do trzech poprawek. Poprawki tyczyć się mogą wyłącznie płytek w obrębie kolekcji uwzględnionej w projekcie oraz wyposażenia dostępnego w naszym sklepie. Pozostałe elementy projektu takie jak pralki, lustra, oświetlenie czy meble (oprócz tych z oferty naszego sklepu) są wstawione poglądowo.

Mogą Państwo otrzymać projekt łazienki gratis w chwili, gdy zamówienie na płytki importowane (hiszpańskie bądź włoskie) do projektowanego pomieszczenia będzie wynosiło min. 3000 zł brutto. Wówczas obniżymy koszt zakupów o 300 zł brutto.

Projekty łazienek wykonujemy wyłącznie przed zakupem płytek.

Poniżej kilka naszych projektów wraz z ich realizacjami w domach naszych klientów:

1. Łazienka w rozmiarze 182x300 cm.
Płytki, jakie zostały użyte to: ściana: Mugat Blanco 10x20 cm; podłoga: Alaska Octogono Blanco 31,6x31,6 cm oraz Taco Negro 6,7x6,7 cm.

Projekt
Realizacja

 

2. Łazienka w rozmiarze 163,5x174,5 cm.
Płytki, jakie zostały użyte to: ściana: Egzotica 1 29,8x59,8 cm, Egzotica 2 29,8x59,8 cm, Egzotica 1 dekor 29,8x59,8 cm; podłoga: Egzotica 1 44,8x44,8 cm.

Projekt
Realizacja

 

3. Łazienka w rozmiarze 227x661 cm.
Płytki jakie zostały użyte to: ściana: Oxide Grafito 25x85 cm, Oxide Perla 25x85 cm; podłoga Oxide Grafito 45x45 cm.

Projekt
Realizacja

 


webbit


{}